ورود

وارد اکانت خودتان بشوید

نام کاربری *
رمز عبور *
مرا به خاطر بسپار
سه شنبه, 04 ارديبهشت 1397

محصولات تولیدی شرکت

شرکت تعاونی 199 لردگان که از دیرباز تاکنون محصولات خود را تحت عنوان و برند معروف بهدان تولید مینماید با توجه به امکانات نرم افزاری و سخت افزاری خود طیف وسیعی از انواع خوراک های مورد نیاز آبزیان را آماده و روانه مزارع پرورشی میکند.

این شرکت بدلیل دقت در کیفیت و همچنین بهبود روش های تولید موفق شده علاوه بر بازار های داخلی با برنامه ریزی موثر نسبت به صادرات محصولات خود به کشور های دیگر همچون ترکیه ، قرقیزستان، ارمنستان و همچنین عراق اقدام نمایید.

از جمله محصولات میتوان به موارد ذیل اشاره نمود:

الف) خوراک ماهیان سردآبی شامل قزل آلا و سالمون:

از اولین محصولات تولیدی شرکت بوده با اهتمام به تامین نیاز های حداکثری این ماهی ها از بهترین مواد اولیه تهیه میگردد. با توجه به تقاضای مختلف آبزی پروران محترم در انواع صادراتی و همچنین ممتاز سرد آبی طبقه بندی و عرضه میشود .جدول مربوط به تنوع و برنامه غذا دهی به پیوست آماده است.

ب) خوراک ماهیان گرمابی:

شرکت تعاونی بهدان با توجه به گسترش بازار مصرف در استان همسایه ی خود و لزوم تامین نیاز های غذایی از طریق استفاده از خوراک اکسترود بهینه، نسبت به تولید و عرضه انواع خوراک گرم آبی مطابق جداول ارائه شده پیوستی با استفاده بهترین اقلام غذایی اقدام نموده و همواره با تلاش در شناخت مسائل و نیاز های مزارع گرم آبی برنامه ریزی وسیعی جهت تنوع مناسب گونه ای در خوراک ماهیان گرم آبی به عمل آورده است که نتایج آن بزودی به بازار معرفی خواهد شد.

ج)خوراک ماهیان خاویاری:

توسعه و پرورش ماهیان خاویاری در آبهای داخلی و مزارع پرورشی و نیاز به خوراک مرغوب، انگیزه حضور این شرکت را در تامین خوراک مخصوص این ماهیان که به لحاظ خصوصیات بیولوژیک و فیزیولوژیک از اهمیت خاصی برخوردارند بوجود آورد و هم اکنون با استفاده از بهترین اقلام غذایی و ریز مغذی ها و ارتقاء و بهینه سازی روشهای تولید، محصول غذایی ممتازی برای مزارع خاویاری عرضه میگردد.

د) سایر پروژه ها:

شرکت در زمینه ورود به بازار های جدید از جمله تولیید خوراک ویژه میگو و همچنین خوراک ماهیان زینتی  و ماهیان دریایی پرورشی و ... در حال انجام مطالعات و ایجاد زیر ساخت های لازم برای حضور موثر کیفی در این زیر بخشها میباشد.